iCodes (8.x-1.0) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Categories
eu: Kategoriak

en: Custom
eu: Pertsonalizatua

en: Promoted to front page
eu: Atariko orria sustatua

en: Messages
eu: Mezuak

en: - All -
eu: - Dena -
