iCodes (8.x-1.0) - en to fa translation catalogue (10 entries)

en: On
fa: روشن

en: Categories
fa: دسته‌ها

en: Off
fa: خاموش

en: Custom
fa: سفارشی

en: Promoted to front page
fa: ارتقا یافته به صفحه اصلی

en: Cleanup
fa: پاک سازی

en: Messages
fa: پیغام‌ها

en: Feeds
fa: خوراک‌ها

en: Cron Settings
fa: تنظیمات کرون

en: - All -
fa: - همه -
