iCodes (8.x-1.0) - en to gl translation catalogue (7 entries)

en: On
gl: Activo

en: Categories
gl: Categorías

en: Off
gl: Desactivado

en: Custom
gl: Personalizado

en: Promoted to front page
gl: Promocionado á páxina principal

en: Messages
gl: Mensaxes

en: - All -
gl: - Todo -
