iCodes (8.x-1.0) - en to id translation catalogue (7 entries)

en: On
id: Pada

en: Categories
id: Kategori

en: Off
id: Matikan

en: Custom
id: Tersuai

en: Promoted to front page
id: Dipromosikan ke halaman depan

en: Messages
id: Pesan-pesan

en: - All -
id: - Semua -
