iCodes (8.x-1.0) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: On
is: Virkjað

en: Categories
is: Flokkar

en: Off
is: Af

en: Custom
is: Sérsniðið

en: Promoted to front page
is: Kynna á forsíðu

en: - All -
is: - Allt -
