iCodes (8.x-1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: On
ne: माथि

en: Categories
ne: कोटिहरु

en: Custom
ne: अनुकूल

en: Messages
ne: सन्देशहरू

en: Global Settings
ne: ग्लोबल सेटिङहरू
