iCodes (8.x-1.0) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: On
oc: Activat

en: Categories
oc: Categorias

en: Off
oc: Desactivat

en: Custom
oc: Personalizat

en: Promoted to front page
oc: Promolgut en pagina d'acuèlh

en: Cleanup
oc: Netejar

en: Messages
oc: Messatges

en: Feeds
oc: Flux

en: Global Settings
oc: Paramètres generals

en: - All -
oc: - Tot -
