Iconify Field (1.1.0) - en to ne translation catalogue (5 entries)

en: Value
ne: मान

en: Cancel
ne: रद्द गर्नुहोस्

en: Save
ne: बचत गर्नुहोस्

en: All
ne: सबै

en: Advanced
ne: बिस्तृत
