Iconify Field (1.1.1) - en to el translation catalogue (6 entries)

en: Value
el: Αξία

en: Cancel
el: Άκυρο

en: Save
el: Αποθήκευση

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: All
el: Όλες

en: Advanced
el: Προχωρημένο
