Iconify Field (1.1.1) - en to es translation catalogue (7 entries)

en: Value
es: Valor

en: Cancel
es: Cancelar

en: Save
es: Guardar

en: Icon
es: Icono

en: All
es: Todo(s)

en: Advanced
es: Avanzado

en: Decorative image
es: Imagen decorativa
