Iconify Field (1.1.1) - en to et translation catalogue (6 entries)

en: Value
et: Väärtus

en: Cancel
et: Tühista

en: Save
et: Salvesta

en: Icon
et: Ikoon

en: All
et: Kõik

en: Advanced
et: Täpsem
