Iconify Field (1.1.1) - en to eu translation catalogue (5 entries)

en: Value
eu: Balioa

en: Cancel
eu: Bertan behera utzi

en: Save
eu: Gorde

en: All
eu: Guztiak

en: Advanced
eu: Aurreratua
