Iconify Field (1.1.3) - en to oc translation catalogue (5 entries)

en: Value
oc: Valor

en: Cancel
oc: Anullar

en: Save
oc: Enregistrar

en: All
oc: Tot

en: Advanced
oc: Avançat
