Iconify Field (1.1.4) - en to bo translation catalogue (6 entries)

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: Cancel
bo: ཕྱིར་འཐེན

en: Save
bo: ཉར་ཚགས

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: All
bo: ཡོངས

en: Advanced
bo: མཐོ་རིམ
