Iconify Field (1.1.5) - en to is translation catalogue (6 entries)

en: Value
is: Gildi

en: Cancel
is: Hætta við

en: Save
is: Vista

en: Icon
is: Táknmynd

en: All
is: Allt

en: Advanced
is: Ítarlegt
