Iconify Field (1.1.5) - en to it translation catalogue (6 entries)

en: Value
it: Valore

en: Cancel
it: Annulla

en: Save
it: Salva

en: Icon
it: Icona

en: All
it: Tutti

en: Advanced
it: Avanzate
