Iconify Icons (1.0.12) - en to he translation catalogue (15 entries)

en: User interface
he: ממשק משתמש

en: None
he: ללא

en: - None -
he: - ללא -

en: Icon
he: סמל

en: URL
he: כתובת URL

en: Advanced settings
he: הגדרות מתקדמות

en: Horizontal
he: אופקי

en: Vertical
he: אנכי

en: Width
he: רוחב

en: Height
he: גובה

en: Color
he: צבע

en: About
he: אודות

en: pixels
he: פיקסלים

en: Rotate
he: סיבוב

en: An entity field containing an entity reference.
he: שדה של יישות שמכיל רפרנס ליישות.
