Iconify Icons (1.0.13) - en to cs translation catalogue (14 entries)

en: User interface
cs: Uživatelské rozhraní

en: None
cs: Žádné

en: - None -
cs: - Nic -

en: Icon
cs: Ikona

en: Advanced settings
cs: Pokročilá nastavení

en: Horizontal
cs: Vodorovný

en: Vertical
cs: Svislý

en: Width
cs: Šířka

en: Height
cs: Výška

en: Color
cs: Barvy

en: About
cs: Popis

en: pixels
cs: pixelů

en: Rotate
cs: Rotace

en: An entity field containing an entity reference.
cs: Pole entity obsahující odkaz na entitu.
