Iconify Icons (1.0.8) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: None
tr: Hiçbiri

en: - None -
tr: - Hiçbiri -

en: Icon
tr: Simge

en: Advanced settings
tr: Gelişmiş ayarlar

en: Horizontal
tr: Yatay

en: Vertical
tr: Dikey

en: Width
tr: Genişlik

en: Height
tr: Yükseklik

en: Color
tr: Renk

en: About
tr: Hakkında

en: pixels
tr: piksel

en: Rotate
tr: Döndür

en: An entity field containing an entity reference.
tr: Bir varlık referansı içeren bir varlık alanı.
