Iconify Icons (1.0.9) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: None
sk: Žiadne

en: - None -
sk: - Žiadne -

en: Icon
sk: Ikona

en: Advanced settings
sk: Pokročilé nastavenia

en: Horizontal
sk: Vodorovne

en: Vertical
sk: Zvislo

en: Width
sk: Šírka

en: Height
sk: Výška

en: Color
sk: Farba

en: About
sk: Informácie o

en: pixels
sk: pixelov

en: Rotate
sk: Otočiť
