Icons (2.0.0-alpha1) - en to ast translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
ast: Prefixu

en: Suffix
ast: Sufixu

en: Delete
ast: Desaniciar

en: Value
ast: Valor

en: - None -
ast: -Nengún-

en: Label
ast: Etiqueta
