Icons (2.0.0-alpha1) - en to bo translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
bo: སྔོན་བཏགས

en: Suffix
bo: མཇུག་རྟགས

en: Delete
bo: བསུབ་པ

en: Value
bo: ཐོབ་གྲངས

en: - None -
bo: - མེད། -

en: Label
bo: ཁ་བྱང

en: Icon
bo: རི་མོ།

en: ID
bo: ཨང་རྟགས

en: Default value
bo: སྔར་ཡོད་ཀྱི་ཐོབ་གྲངས

en: Machine name
bo: འཕྲུལ་འཁོར་གྱི་མིང

en: About
bo: གསལ་བཤད
