Icons (2.0.0-alpha1) - en to jv translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
jv: Awalan

en: Suffix
jv: Akhiran

en: Delete
jv: Busak

en: Value
jv: Biji

en: - None -
jv: - Nihil -

en: Label
jv: Judul

en: Icon
jv: Ikon

en: Default value
jv: Biji gawan

en: Machine name
jv: Jeneng mesin

en: About
jv: Ngenani

en: - Select -
jv: - Pilih -
