Icons (2.0.0-alpha1) - en to mn translation catalogue (5 entries)

en: Prefix
mn: Угтвар

en: Delete
mn: Устгах

en: Value
mn: Утга

en: - None -
mn: - Хоосон -

en: Machine name
mn: Компьютерийн нэр
