Icons (2.0.0-alpha1) - en to oc translation catalogue (10 entries)

en: Suffix
oc: Sufix

en: Delete
oc: Suprimir

en: Value
oc: Valor

en: - None -
oc: - Pas cap -

en: Label
oc: Etiqueta

en: ID
oc: Identificant (ID)

en: Default value
oc: Valor per defaut

en: Machine name
oc: Nom sistèma

en: About
oc: A prepaus

en: - Select -
oc: - Seleccionar -
