Icons (2.0.0-alpha1) - en to ur translation catalogue (9 entries)

en: Prefix
ur: سابقہ

en: Suffix
ur: لاحقہ

en: Delete
ur: حذف کریں

en: Value
ur: قیمت

en: - None -
ur: - کوئی بھی نہیں -

en: Label
ur: عنوان

en: Icon
ur: آئیکن

en: ID
ur: شناخت

en: Default value
ur: طے شدہ قدر
