Icons (2.0.0-alpha1) - en to vi translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
vi: Tiền tố

en: Suffix
vi: Hậu tố

en: Delete
vi: Xóa

en: Value
vi: Giá trị

en: - None -
vi: - Không -

en: Label
vi: Nhãn

en: Icon
vi: Biểu tượng

en: Icons
vi: Biểu tượng

en: ID
vi: Mã

en: Plugin
vi: Trình cắm

en: Default value
vi: Giá trị mặc định

en: Machine name
vi: Tên nội bộ

en: About
vi: Giới thiệu

en: - Select -
vi: - Chọn -
