Icons (2.0.0-alpha2) - en to el translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
el: Πρόθεμα

en: Suffix
el: Επίθεμα

en: Delete
el: Διαγραφή

en: Value
el: Αξία

en: Label
el: Ετικέτα

en: Icon
el: Εικονίδιο

en: Icons
el: Εικονίδια

en: Are you sure you want to delete %name?
el: Είστε σίγουρος πως θέλετε να διαγράψετε το %name;

en: Plugin
el: Πρόσθετο

en: Default value
el: Προεπιλεγμένη τιμή

en: Machine name
el: Όνομα μηχανής

en: About
el: Περί
