Icons (2.0.0-alpha2) - en to kn translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
kn: ಪೂರ್ವದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Suffix
kn: ಅಂತ್ಯದಲ್ಲಿ ಜೊಡಿಸು

en: Delete
kn: ಅಳಿಸಿ ಹಾಕು

en: Value
kn: ಮೌಲ್ಯ

en: Label
kn: ಗುರುತುಪಟ್ಟಿ

en: Icon
kn: ಚಿಹ್ನೆ

en: Icons
kn: ಚಿಹ್ನೆಗಳು

en: ID
kn: IDE ಗಳು

en: Plugin
kn: ಪ್ಲಗ್ಗಿನ್

en: About
kn: ಕುರಿತು
