Icons (2.0.0-alpha2) - en to sr translation catalogue (8 entries)

en: Prefix
sr: Префикс

en: Suffix
sr: Суфикс

en: Delete
sr: Избриши

en: Value
sr: Вредност

en: Label
sr: Ознака

en: Icon
sr: Икона

en: ID
sr: ИД

en: Default value
sr: Подразумевана вредност
