Icons (2.0.0-alpha3) - en to az translation catalogue (10 entries)

en: Prefix
az: Prefiks

en: Suffix
az: Suffiks

en: Delete
az: Sil

en: Value
az: Qiymət

en: Icon
az: İconka

en: ID
az: İD

en: Are you sure you want to delete %name?
az: %name silmək istədiyinizə əminsiniz?

en: Default value
az: Standart qiymət

en: Machine name
az: Maşın adı

en: About
az: Haqqında
