Icons (2.0.0-alpha3) - en to gl translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
gl: Prefixo

en: Suffix
gl: Sufixo

en: Delete
gl: Borrar

en: Value
gl: Valor

en: Label
gl: Etiqueta

en: Icon
gl: Icona

en: Icons
gl: Iconas

en: Are you sure you want to delete %name?
gl: Seguro que desexa borrar %name?

en: Default value
gl: Valor predefinido

en: Machine name
gl: Nome de sistema

en: About
gl: Información
