Icons (2.0.0-alpha3) - en to he translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
he: קידומת

en: Suffix
he: סיומת

en: Delete
he: מחיקה

en: Value
he: ערך

en: Label
he: תווית

en: Icon
he: סמל

en: Icons
he: אייקונים

en: Are you sure you want to delete %name?
he: בטוחים שברצונכם למחוק את %name?

en: Plugin
he: פלאגין

en: Default value
he: ערך ברירת מחדל

en: Machine name
he: שם מכונה

en: About
he: אודות
