Icons (2.0.0-alpha3) - en to mr translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
mr: आधी जोडलेला शब्द

en: Suffix
mr: पुढे जोडलेला शब्द

en: Delete
mr: मिटवा

en: Value
mr: किंमत

en: Label
mr: खूणचिठ्ठी

en: ID
mr: आय डी

en: Default value
mr: मुलभूत मूल्य
