Icons (2.0.0-alpha3) - en to pt translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
pt: Prefixo

en: Suffix
pt: Sufixo

en: Delete
pt: Apagar

en: Value
pt: Valor

en: Label
pt: Rótulo

en: Icon
pt: Ícone

en: Icons
pt: Ícones

en: Are you sure you want to delete %name?
pt: Você tem certeza que deseja excluir %name?

en: Default value
pt: Valor padrão

en: Machine name
pt: Nome de máquina

en: About
pt: Sobre

en: Allowed values function
pt: Valores permitidos para função

en: content @type: deleted @label.
pt: conteúdo @type: @label apagado.
