Icons (2.0.0-alpha3) - en to sk translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
sk: Predpona

en: Suffix
sk: Prípona

en: Delete
sk: Odstrániť

en: Value
sk: Hodnota

en: Label
sk: Označenie

en: Icon
sk: Ikona

en: Icons
sk: Ikony

en: Are you sure you want to delete %name?
sk: Naozaj chcete odstrániť %name?

en: Default value
sk: Predvolená hodnota

en: Machine name
sk: Strojový názov

en: About
sk: Informácie o

en: content @type: deleted @label.
sk: @type: @label bol odstránený.
