Icons (2.0.0-alpha4) - en to hu translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
hu: Előtag

en: Suffix
hu: Utótag

en: Delete
hu: Törlés

en: Value
hu: Érték

en: Label
hu: Címke

en: Icon
hu: Ikon

en: Icons
hu: Ikonok

en: ID
hu: Azonosító

en: Are you sure you want to delete %name?
hu: %name valóban törölhető?

en: Plugin
hu: Beépülő

en: Default value
hu: Alapértelmezés szerinti érték

en: Machine name
hu: Programok által használt név

en: About
hu: Leírás

en: Allowed values function
hu: Engedélyezett értékek funkciója
