Icons (2.0.0-alpha4) - en to lv translation catalogue (12 entries)

en: Prefix
lv: Prefikss

en: Suffix
lv: Sufikss

en: Delete
lv: Dzēst

en: Value
lv: Vērtība

en: Label
lv: Etiķete

en: Icon
lv: Ikona

en: Icons
lv: Ikonas

en: Are you sure you want to delete %name?
lv: Vai tiešām dzēst %name?

en: Plugin
lv: Spraudnis

en: Default value
lv: Noklusējuma vērtība

en: Machine name
lv: Mašīnvārds

en: About
lv: Par
