Icons (2.0.0-alpha4) - en to tr translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
tr: Ön ek

en: Suffix
tr: Son ek

en: Delete
tr: Sil

en: Value
tr: Değer

en: Label
tr: Etiket

en: Icon
tr: Simge

en: Icons
tr: İkonlar

en: Are you sure you want to delete %name?
tr: %name kişisini silmek istediğinize emin misiniz?

en: Plugin
tr: Eklenti

en: Default value
tr: Varsayılan değer

en: Machine name
tr: Makine adı

en: About
tr: Hakkında

en: Allowed values function
tr: İzin verilen değerler işlevi
