Icons (2.0.0-alpha5) - en to es translation catalogue (14 entries)

en: Prefix
es: Prefijo

en: Suffix
es: Sufijo

en: Delete
es: Eliminar

en: Value
es: Valor

en: Label
es: Etiqueta

en: Icon
es: Icono

en: Icons
es: Iconos

en: Are you sure you want to delete %name?
es: ¿Seguro que desea borrar %name ?

en: Plugin
es: Extensión

en: Default value
es: Valor predeterminado

en: Machine name
es: Nombre de sistema

en: About
es: Acerca de

en: Allowed values function
es: Función de valores permitidos

en: content @type: deleted @label.
es: @type de contenido: eliminado @label.
