Icons (2.0.0-alpha5) - en to pl translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
pl: Przedrostek

en: Suffix
pl: Przyrostek

en: Delete
pl: Usuń

en: Value
pl: Wartość

en: Label
pl: Etykieta

en: Icon
pl: Ikona

en: Icons
pl: Ikony

en: Are you sure you want to delete %name?
pl: Czy na pewno chcesz usunąć %name?

en: Plugin
pl: Wtyczka

en: Default value
pl: Wartość domyślna

en: Machine name
pl: Identyfikator systemowy

en: About
pl: O stronie

en: Allowed values function
pl: Funkcja określająca dozwolone wartości
