Icons (2.0.0) - en to et translation catalogue (13 entries)

en: Prefix
et: Eesliide

en: Suffix
et: Järelliide

en: Delete
et: Kustuta

en: Value
et: Väärtus

en: None
et: Puudub

en: Label
et: Nimetus

en: Icon
et: Ikoon

en: Icons
et: Ikoonid

en: Are you sure you want to delete %name?
et: Oled sa kindel, et soovid kustutada %name?

en: Default value
et: Vaikimisi väärtus

en: Machine name
et: Süsteemne nimetus

en: About
et: Programmist

en: Allowed values function
et: Lubatud väärtuste funktsioon
