Icons (2.0.0) - en to is translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
is: Forskeyti

en: Suffix
is: Viðskeyti

en: Delete
is: Eyða

en: Value
is: Gildi

en: None
is: Engin

en: Label
is: Merking

en: Icon
is: Táknmynd

en: Icons
is: Táknmyndir

en: ID
is: Kenni

en: Default value
is: Sjálfgildi

en: About
is: Um
