Icons (2.0.0) - en to ro translation catalogue (12 entries)

en: Suffix
ro: Sufix

en: Delete
ro: Șterge

en: Value
ro: Valoare

en: None
ro: Nimic

en: Label
ro: Etichetă

en: Icon
ro: Pictogramă

en: Icons
ro: Iconițe

en: Are you sure you want to delete %name?
ro: Sunteți sigur că doriți să ștergeți %name?

en: Default value
ro: Valoare implicită

en: Machine name
ro: Numele mașinii

en: About
ro: Despre

en: Allowed values function
ro: Funcția values (valori) permisă
