Icons (2.0.1) - en to hr translation catalogue (11 entries)

en: Prefix
hr: Prefiks

en: Suffix
hr: Sufiks

en: Delete
hr: Ukloni

en: Value
hr: Vrijednost

en: None
hr: Nema

en: Label
hr: Oznaka

en: Icon
hr: Ikona

en: Are you sure you want to delete %name?
hr: Jeste li sigurni da želite obrisati %name?

en: Default value
hr: Zadana vrijednost

en: Machine name
hr: Stroju čitljiv naziv

en: About
hr: Opis
