Icons (2.1.0) - en to am translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
am: ቅድመ ቅጥያ

en: Suffix
am: ቅጥያ

en: Delete
am: ሰርዝ

en: Value
am: እሴት

en: Label
am: መሰየሚያ

en: ID
am: አይዲ

en: Default value
am: ነባሪ እሴት
