Icons (8.x-1.0-rc1) - en to cy translation catalogue (6 entries)

en: Prefix
cy: Rhagddodiad

en: Suffix
cy: Ôl-ddoddiadau

en: Delete
cy: Dileu

en: Value
cy: Gwerth

en: - None -
cy: - Dim -

en: Default value
cy: Gwerth rhagosod
