Icons (8.x-1.0-rc1) - en to ml translation catalogue (7 entries)

en: Prefix
ml: ഉപസര്ഗ്ഗം

en: Suffix
ml: പ്രത്യയം

en: Delete
ml: മായ്ക്കുക

en: Value
ml: മൂല്യം

en: - None -
ml: - ഇല്ല -

en: Label
ml: അടയാളം

en: Icon
ml: ഐക്കൺ
