Iconset (2.0.0-beta1) - en to id translation catalogue (11 entries)

en: Size
id: Ukuran

en: Save
id: Simpan

en: Icon
id: Ikon

en: Width
id: Lebar

en: Height
id: Tinggi

en: Configuration
id: Konfigurasi

en: Attributes
id: Atribut-atribut

en: width
id: lebar

en: height
id: tinggi

en: - Select -
id: - Pilih -

en: Link format settings
id: Pengaturan format tautan
