Iconset (2.0.0-beta1) - en to ku translation catalogue (8 entries)

en: Size
ku: قەبارە

en: Save
ku: پاشەکەوتکردن

en: Menu
ku: پێڕست

en: Width
ku: پانی

en: Height
ku: بەرزی

en: Media
ku: ڕەنگاڵە

en: Configuration
ku: شێوەپێدان

en: - Select -
ku: - هەڵبژاردن -
